Edu Valemist

Edu Valem – lõbus lasteaed armsatele lastele ja hoolivatele lapsevanematele, mis tegutseb alates 2004 aastast.

Millega me tegeleme?

Eelkõige loome armastava ja kasulike tegevuste keskkonna, mis aitavad igal lapsel avada oma andekus ning saada uusi teadmisi.

Me armastame ja oskame töötada, rõõmuga valmistume õppetööks, hindame individuaalsust ja hoolega suhtume oma kasvandikesse.

Samm-sammult

Meie juures saab õppida lugema, arvutama, rääkima inglise, vene ja eesti keeles. Me tantsime, laulame, osaleme etendustes, mängime huvitavaid „tarkasid“ mänge, tähistame sünnipäevasid, seikleme linnas.

Edu Valem Eralasteaed – on veel tõeline kool eelkooliaealistele. Koolieelikud meelsasti omandavad tulevastele koolilastele vaja minevaid teadmisi ja oskusi: loevad, lahendavad lihtsaid ülesandeid, harjutavad kätt kirjatehnikas, õpivad inglise ja eesti keel, selle jaoks ettevalmistatud ruumides aga voolimise, joonistamise ja aplikatsioonidega – loomingulises töökojas, teevad katseid, õpivad anatoomiat tunnis, mille nimeks „Inimene“.

Ja veel on meil tund nimega “Storytelling”, kus tegevuse käigus ärkavad väikesed geeniused. Lisaks liuväli, elavnurk, miniloomaaed ja veel palju-palju-palju huvitavat.

VEEL NATUKE INFOT

Veel me õpime puhkama ja töötama kollektiivis, järgima ühiseid reegleid. Meie kasvandikud suure õhinaga lähevad päris kooli. Tihti lapsed ei märkagi et õpivad, sellepärast et on HUVITAV! Meie ei sea õppimist kõrgemaks eesmärgiks lapse mugavusest ja psühholoogilisest turvatundest. See, et tihtipeale lapsed ei taha õhtul koju minna on sellele parim tõestus.

NIISIIS, MIKS PEAB VALIMA JUST MEID?

  • Sest meie õppeprogramm ja tegevused on välja töötatud igale vanuserühmale ning on kinnitatud Eesti Vabariigi Haridus – ja Teadusministeeriumi poolt.
  • Sest ainult meie lasteaias, mitte kuskil mujal Eestis, võib alustada õppimist Cambridge programmi järgi alates 5 eluaastast
  • Ainult meil on kõrgelt kvalifitseeritud pedagoogid alates 21 eluaastast: lõbusad, haritud ja innustatud. Igas rühmas töötab kolm spetsialisti.
  • Sest meil on maitsev tasakaalustatud toit. 30 – aastase lasteaias töötamise kogemusega kokk, kes teab igat last nimepidi ja mida iga meie laps armastab ning mida mitte
  • Sest Teil ei teki rohkem lisakulusid, kuna „kõik on hinnas“
  • Sest meil on iga nädalased harivad ja meelelahutuslikud üritused
  • Sest meie pakume kvalifitseeritud psühholoogi ja logopeedi abi
  • Sest meie töötame terve suve, pole kollektiivpuhkust
  • Sest meil armastatakse siiralt iga last

LASTEAIAS TÖÖTAB PROFESSIONAALNE KOLLEKTIIV

Iga pedagoog – sõber ja juhendaja, “ema” , “vanaema” või “vanem õde”. Meil ei ole võõraid “tädisid”. Igas rühmas töötavad lasteaga kolm spetsialisti: üks pedagoog ja kaks abi. Lasteaed töötab alates 8 st. hommikul ja kuni 6 ni õhtul. Sellel ajal toimuvad muuseumitunnid, jalutuskäigud, tunnid, huviringid, teater ja teised üritused. Lisaks rühma pedagoogidele töötavad lastega ka teised spetsialistid: eesti ning inglise keele , muusika, kehalise kasvatuse, tantsuõpetaja, logopeed ja psühholoog.

Olga Harkmann

Direktor

-

Administraator

Riina Turi

sekretär-personalijuhi abi

Viktoria Balta

Pedagoog

Ranne Jaana

Pedagoog

Elena Kolomiets

Liikumisõpetaja

Tatiana Belkina

Inglise keele pedagoog

Natalja Lõsaja

Pedagoog

Kaminski Odri

Pedagoog

Olga Suurtee

Pedagoogi abi

Guljana Gontšarova

Pedagoogi abi

Marika Jakobs

Pedagoogi abi

Nina Kruglova

Pedagoogi abi

Ljubov Bogorazd

Pedagoogi abi

Valentina Jefimova

Pedagoogi abi

Ekaterina Belogolova

Rühma pedagoog

Viktorija Bokan

Pedagoogi abi (Lapsehoolduspuhkusel)

Jelena Razguljajeva

Pedagoogi abi

Violetta Nebis

Pedagoogi abi

Valeriia Siitšuk

Pedagoogi abi